בלוגר מתקדם
פעם מישהו חכם אמר לי …

פעם מישהו חכם אמר לי …

היי זו שוב דנית ..

ופעם מישהו חכם אמר לי .. שמעתם פעם את המשפט הזה ?

יש לנו נטייה לחשוב שהמישהו החכם הזה שפעם אמר לנו חי חיים ורודים ללא קושי ..

שאצלו הכל בסדר ושהעולם לא מכליל אותו בעסקת חבילה שלו ..

יש לנו נטייה לחשוב שהדשא של השכן ירוק יותר ולא רק שהוא ירוק יותר בטח יש לו פרוטקציות על חברת המים כי איך הגיוני שהוא משקה כל יום ..

יש לנו נטייה להיכנס לעולם של אחרים .. לדמיין לעצמנו תמונה שבכלל לא מחוברת למציאות ולשפוט .

פעם תהיתי לעצמי מה מגדיר את עצמי הכי טוב.. מה המשפט הכי נכון שאפשר להגיד עליי .. והאמת ? זה אולי קצת יצחיק אותכם אבל אני לא חובבת ספורט בלשון המעטה ודווקא מצאתי ספורט שאני מאד מעולה בו והוא קפיצה למסקנות !!

מודה ומתוודה שאני אימפולסיבית , לא מקבלת את המחשבה שהעולם הוא דינאמיי ושינויים יכולים להתבצע ברגע האחרון .. אני מתעצבנת על זה , שונאת את זה וכן יש מצבים שאני גם יכולה לבכות מעצבים .. ילדה קצת משובשת מה אני אגיד ..

אתם יודעים הכל עניין של השקפה וגישה ..

לפעמים הדשא של השכן שנראה ירוק יותר הוא בכלל סינטטי ולכן הוא כזה ירוק ..

לפעמים האישה הזו שאנחנו אומרים עליה ״שמנה״ סובלת מבעיות בבלוטת התריס וגם ככה קשה לה להתמודד ..

לפעמים האיש הזה הנכה שטרחנו לתת אליו מבט ספק מרחם ספק נבהל הוא בכלל זה שבמקומנו מודה כל יום על החיים ועל כך ששרד את הקושי ..

לפעמים הלקוח הזה שעצבן אותנו כי הוא לא היה סבלני עבר יום קשה .. אולי סובל מבעיות כספיות או בעיות בבית ואתם אלו שהמצאתם לידו כשהוא לא ידע על מי להוציא את הכאב ..

לפעמים האישה שלכם שמחכה לכם בבית ועמדה שעות ובישלה רק רוצה מילה טובה או סתם פרח מהגינה ואתם קניתם אותה במתנות ללא תכלית ודיבורים מיותרים .

האמת שממש השבוע נקלענו לסיטואציה שתישמר לי לאורך הרבה שנים ..

נסענו לסינימה סיטי בערב לעשות לנו דייט שבועי  אנחנו נכנסנו מכיוון אחד ומצאנו חניה .. מסתבר שבכיוון הנגדי אלינו ״חיכה״ וזה בכוונה במרכאות כי אני ראיתי שהוא לא חיכה הוא רצה להיכנס לחניה שאנחנו מצאנו שיש לציין שזו הייתה חניה שווה ביותר וקרובה ממש לאחר שנכנסנו לחניה הבחור מהרכב אמר לנו ״מה אתם לא רואים שנכנסתי?״ פנה לרון ואמר לו ״שתדע שחיכיתי אבל לא נורא שיהיה לך לבריאות וערב טוב״ תוך שניה רון עשה רוורס בא לצאת מהחניה כדי לתת לו וכנראה אלוהים ממש פינק וגרם למי שלידנו לצאת מהחניה וככה שנינו חנינו .. כל הסיפור הזה מסופר לכם כדי שתבינו שגישה זה הכל !!! אם הבחור ברכב השני היה מדבר בצורה לא יפה ככה גם אנחנו היינו עונים לו בצורה לא יפה וזה היה נגמר בויכוח מיותר .. הגישה של הבחור הייתה כל כך נעימה שקודם כל באהבה ואפילו בכיף ועם חיוך יצאנו ופינינו לו את החניה . אני מאד התרגשתי מהסיפור כי זו הנקודה שאני עו דת עליה ומנסה להעביר אותה גם לסובבים שלי . כמובן שיצאנו שנינו מהמכוניות וסיפרתי לו שהוא לגמרי עשה לי את השנה ותודה על השיעור שהוא לימד אותי גם אם לא במכוון .

ואתם ? עבדו על הגישה שלכם .. תלכו בגישה חיובית .. תאהבו , תצרחו , תקפצו ותשתגעו .. תפרגנו ואל תשפטו .. תאהבו את מי שסביבכם ועושה לכם טוב ותוקירו תודה על מה שיש ועל מה שעדיין אין ..

(בתמונה אני במבט חזון )

השאר תגובה ב yoblogmy

%d בלוגרים אהבו את זה: